Przepisy kulinarne Gotujemy z o2.pl

Gdzie kupić płytki do łazienki?

Hejka wiecie może gdzie można kupić ładne i solidne płytki do łazienki? Mam wkrótce remont i szukam czegoś ładnego...

Zgłoś 25.04.18 [13:37] MatyldaMat

Odpowiedzi

Zgłoś 23.02.18 [16:23] Słodkogorzka

A może chciałabyś postawić na coś bardziej oryginalnego? Pochodzenia zagranicznego? Przeczytaj sobie wobec tego artykuł http://www.seats.pl/uncategorized/ekspozycje- importowanych-plytek-ceramicznych tutaj dowiesz się co nieco o płytkach hiszpańskich oraz włoskich. Myślę, że taka opcja przypadnie Ci do gustu. Sama nawet zastanawiam się czy nie zastosuje takiego rozwiązani w kuchni.

Zgłoś 11.04.18 [14:29] Delixa

Na początku zrób sobie rozpoznanie jakich firm płytki Ci się podobają. Jakie kolekcje wpadły Ci w oko. Najlepiej jak jest to znana polska firma ponieważ nie powinno byc w takim przypadku problemu ze znalezieniem płytek. Proponuję zerknąc sobie na płytki od firmy Tubądzin:
http://www.tubadzin.pl/
Warto jest równiez zaplanować sobie wolny dzień, po to aby pojeździć sobie po sklepach budowlanych (tych mniejszych i tych większych), aby porównać sobie jak kształtuja się w nich ceny płytek.

Zgłoś 25.04.18 [13:37] gość

Akurat jeżeli chodzi o płytki czy akcesoria do kuchni lub łazienki to polecam szukać w dobrych sklepach internetowych gdzie będzie po prostu taniej, do tego mamy szeroki wybór.
DoSprzatania.com