Przepisy kulinarne Gotujemy z o2.pl

Jak przygotować się do egzaminu?

Hej kochani. Mam niedługo ważny egzamin i zastanawiam się jak się efektywnie do niego przygotować. Czytałam tutaj http://bizneswiki.pl/jak-przygotowac-sie-do-e gzaminu/ że warto podzielić sobie materiał na mniejsze partie i, że po nauczeniu się danej warto też robić przerwy. A wy jakie macie metody przygotowania się do egzaminu?

Zgłoś 21.04.18 [10:35] Sara88

Odpowiedzi

Zgłoś 14.03.18 [13:12] MrAneta

Dla osób uczących się bardzo ważna jest odpowiednia koncentracja i pamięć. Często mamy z tym problem więc warto od czasu do czasu zadbać o nie, m.in. przez wprowadzenie kilku produktów do naszej diety. To co pomaga na koncentracje i pamieć znajdziecie w tym artykule http://www.kobiety.pl/zdrowie/co-jesc-aby-pop rawic-pamiec

Zgłoś 21.04.18 [10:35] Słodkaaa

Oczywiście zawsze można skorzystać z dodatkowych zajęć i odpowiednich kursów. Na przykład jak chcesz się odpowiednio przygotować z języka angielskiego warto zapisać się na kurs https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angiels ki/ . Uczą tam wykfalifikowani polscy lektorzy oraz zagraniczni tzw. Native Speakers, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty uprawniające do nauczania języka angielskiego. Plusem prowadzonych kursów jest doskonałe podejście kadry do uczniów, którzy cały czas motywują kursantów do pracy.