Przepisy kulinarne Gotujemy z o2.pl

jak szukać idealną prac ę

Mam pracę która daje mi satysfakcje ale tylko finansową. Ostatnio coraz częściej myślę o tym, żeby ją zmienić, bo ciągnie mnie żeby robić coś fajnego, bardziej rozwojowego, rozumiecie... Jak myślicie gdzie i w jakich branżach szukać? Lepiej wysyłać CV mailem czy stawiać się z nim osobiście? http://www.cnurt.pl/jak-znalezc-idealna-prace -dla-siebie/
Czekam na dobre rady usmiech.gif Pozdrawiam

Zgłoś 10.02.18 [18:40] maliwka

Odpowiedzi

Zgłoś 24.01.18 [15:49] Nektarynka00

Jak planujesz zmienić pracę na inną no to trzymam kciuki. Wiesz myślę, że znajdziesz coś odpowiedniego co Ci się spodoba. Jednak, żeby nie spalić sobie mostów na samym początku to powinnaś przeczytać artykuł http://www.komech.pl/jak-odpowiadac-na-oglosz enia-w-sprawie-pracy/ bo z niego się dowiesz jak odpowiedzieć na ogłoszenie w sprawie pracy.

Zgłoś 26.01.18 [13:18] Milusia18

Wielu młodych ludzi zastanawia się jaki zawód wybrać dla siebie? Co wziąć pod uwagę? Ponieważ decyzja jest naprawdę trudna, bo chodzi tutaj o przyszłość warto zapoznać się z tym przydatnym artykułem http://www.wiedzanet.pl/jaki-zawod-wybrac/ . Mnie on bardzo pomógł.

Zgłoś 10.02.18 [18:40] BlackAngel

Hejka otwieram z mężem firmę i będzie tam m.in. laboratorium. Zastanawiam się jakie akcesoria bezpieczeństwa zastosować? Może mi coś doradzicie?