Przepisy kulinarne Gotujemy z o2.pl

Łatwe i szybkie w przygotowaniu przystawki do piwa

Cześć,
niebawem organizuję przyjęcie u siebie w domu na ok. 30-40 osób dlatego też szukam ciekawych i nietrudnych w przygotowaniu przepisów na przystawki do piwa. Interesuje mnie coś w stylu tego https://www.beerlovers.pl/artykul/serowe-prze kaski-na-impreze/
Na przekąski serowe w takim razie mam już przepis, szukam jeszcze czegoś bardziej chrupkiego - może jakieś nachosy itp.
Nie interesują mnie gotowe sklepowe przystawki - ponieważ pomimo iż wzięłam najlepsze to i tak marnie smakowały. Robiąc sama, mogę je odpowiednio doprawić i przypiec… usmiech.gif

Zgłoś 02.02.18 [15:19] momika

Odpowiedzi

Zgłoś 02.09.16 [14:43] gość

My kupujemy zawsze gotowe przekąski

Zgłoś 06.09.16 [08:31] kinganoga

Przepisów w sieci znajdziesz wiele. Niestety ja nigdy takich nie przygotowywałam. Te serowe przekąski to fajny pomysł

Zgłoś 22.09.16 [07:43] britka

Ja nie kupuje przystawek bo zawierają zbyt wiele kalorii. Maż się odchudza i sam nie chce abym kupowała czipsy czy paluszki. Nie jest w stanie sie opanować, tak więc lepiej jeśli nie stoi to u nas na stole.
Bardzo fajnie z piwem komponuje się ryba po grecku:
https://www.przepisy.pl/przepis/ryba-po-greck u
W ostatnim czasie dość często robię. Mamy potem smaczne jedzenie na kolacje oraz w roli przystawki przy wieczornym ogladaniu filmu.

Zgłoś 28.10.16 [11:53] Madlenka

U mnie zawsze sprawdzają się chipsy. Niby nic nowego, ale jak szaleję z nowościami, to później nikt tego nie je i zostaje. Chipsy zawsze najlepsze. Szczególnie teraz na Halloween, są takie duszki w Polomarkecie. Idealne na imprezę, a sama nie potrafiłabym ich zrobić

Zgłoś 08.11.16 [13:33] 100club

skrzydełka pieczone lub nugetsy
www.100club.pl

Zgłoś 20.11.17 [23:09] gość

Jeśli chodzi o przystawki do piwka to ja gorąco polecam sery długodojrzewające od ROTR! Wasi znajomi beda zachwyceni. Są przepyszne! mOżecie tez przygotować paluszki chlebowe (grissini) i do nich taki fajny dip czosnkowy na bazie jogurtu greckiego również od ROTR.

Zgłoś 12.01.18 [10:31] LUBIEGOTOWAC

Ja zazwyczaj przygotowuję na półmisku różnego rodzaju sery, wędliny, oliwki, bagietka z czosnkiem. Ostatnio skusiłam się na słoiczek Raut , są to koreczki warzywne OLE. Wszystkim smakowały, a ja byłam zachwycona nimi ! Gorąco polecam, bo są pyszne !

Zgłoś 02.02.18 [15:19] karinna

Kiedyś wystarczyły czipsy lub jakieś inne gotowe zazgryzki ze sklepu. Ostatnio jednak silimy się na coś bardziej kreatywnego i ilekrość zdarza się nam zasiadać do pogaduch (właśnie z piwem) to wcześniej wertujemy kuchnię Wedla i robimy czy to kanapki, korki czy jakieś inne drobiazgi, które nie nabijają pustych kalorii.