Przepisy kulinarne Gotujemy z o2.pl

Meble kuchenne z internetu

Moja genialna mama od jakiegoś czasu siedzi na allegro i sklepach internetowych. Teraz wymyśliła, że kupi meble do kuchni... na wymiar z netu! Co najlepsze w żaden sposób nie mogę jej tego wybić z głowy. Co robić? Nie chcę, żeby później wyzywała, że wydała głupio swoje pieniądze.

Zgłoś 26.04.18 [13:58] gość

Odpowiedzi

Zgłoś 25.01.18 [06:27] gość

A z jakiego powodu masz jej to wybijąć z głowy? Jest wiele sprawdzonych sklepów, w których mają meble kuchenne. Myślisz,ze takie meble różnią sie zbytnio od kompletów dostępnych stacjonarnie? Zwykle jest to samo z tą różnicą, że przez internet jest taniej i masz o wiele większy wybór wzorów mebli ( w sklepach stacjonarnie jest zwykle kilka rodzajów mebli na krzyż)
Sama zamawiałam swoje meble tutaj:
https://meblearkadius.pl/produkty/meble-kuche nne/
I osobiście jestem zadowolona, bo nie kosztowały mnie dużo a jednak wyglądają dobrze.

Zgłoś 06.02.18 [12:11] Gaz-but

Akurat jeżeli chodzi o zakupy czy to mebli czy innych akcesoriów kuchennych w sklepach internetowych, to moje zdanie jest jak najbardziej pozytywne i uważam, ze warto. W końcu właśnie tutaj znajdziemy niższe ceny i szeroki asortyment.
Gaz-but.pl

Zgłoś 26.04.18 [13:58] Kamila N.

Ja również zdecydowałam się na meble kuchenne z oferty sklepu internetowego: http://meblowy24.pl/kuchnia.html i jestem zadowolona. Meble w stacjonarnych sklepach wychodziły zdecydowanie drożej, a mam dość dużą kuchnie, to też trzeba mi było dużo mebli. Więc ostatecznie zdecydowałam się na zakup przez internet i była to bardzo dobra decyzja.