Przepisy kulinarne Gotujemy z o2.pl

Oferta pracy w pralni Warszawa

Opis stanowiska pracy
->lubisz pracę na nogach?
->W kontaktach z ludźmi czujesz się swobodnie?
->Obowiązki tj. prasowanie i pranie są Twoimi ulubionymi?
Chciałabyś pracować w jednej z lokalizacji: Wola, Praga, Białołęka, Marki?
Jeśli na wszystkie powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi TAK - zgłoś się do nas!!!
Wymagania
Czym się będziesz zajmować?
• Obsługą klientów, przyjmowaniem płatności
• Praniem (chemiczne i wodne), detaszem
• Obsługą urządzeń pralniczych
• Prasowaniem i foliowaniem odzieży
W zamian zapewniamy:
• Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
• Profesjonalne szkolenia techniczne/handlowe
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta
• Elastyczny grafik pracy
• Po okresie próbnym zapewniamy pakiet medyczny
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV z opisem zakresu obowiązków
na adres: rekrutacja.waw@adecc o.com
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatam

Odpowiedzi

Jeszcze raz podaję adres e-mail:
rekrutacja.waw@adecc o.com