Przepisy kulinarne Gotujemy z o2.pl

Osuszacz powietrza

Witajcie. Pracuję w restauracji i ostatnio wypłynął nam temat, a właściwie problem z wilgocią, która może zaszkodzić produktom, ale nam też... Postanowiliśmy zrobić rozeznanie w temacie i dowiedzieliśmy się, że nowoczesnym rozwiązaniem są przemysłowe osuszacze powietrza, które problem rozwiążą. Muszą mieć możliwość pracy w pomieszczeniach o temperaturze poniżej zera stopni, najlepiej, jakby były wykonane ze stali nierdzewnej. Interesuje nas zakup takiego urządzenia lub nawet wynajem, czy w ogóle jest to możliwe? Czy ktoś może poradzić nam coś w tym temacie? Gdzie szukać informacji?

Zgłoś 09.04.18 [08:32] Zedd

Odpowiedzi

Zgłoś 10.08.15 [23:22] ajdraka

Trzeba to dobrze przekalkulować. Co bardziej się opłaca- wynajem, czy zakup. Jeśli będziecie dosyć często korzystać, to chyba warto zakupić na własność. Pytanie tylko, czy cena nie będzie zaporowa. Wiadomo, że jak kupować to lepiej coś porządnego, a nie tanie urządzenie, które nie będzie wystarczająco wydajne. Trzeba zrobić rozeznanie wśród producentów takiego sprzętu.

Zgłoś 11.08.15 [10:29] hymijaak

Osuszacz powietrza będzie ok, ale najpierw trzeba koniecznie usunąć źródło pleśni;/ najlepiej jest użyć środka pleśniobójczego, a jeżeli wilgoć jest duża to zdecydować się nawet na bardziej drastyczne metody - tak czy inaczej źródło pleśni musi zostać usunięte, bo inaczej może ta pleśń powracać i nawet osuszacz powietrza nie pomoże;/ Tak, więc szukamy źródła pleśni i do działania usmiech.gif

Zgłoś 18.08.15 [18:27] nakos

Witaj, problem dość nieciekawy, ale do rozwiązania. Jasne, że jest możliwy wynajem osuszaczy. Polecam http://www.osuszacze.watersmile.pl/wynajem/ Siostra korzystała z ich usług i była naprawdę zadowolona. W porównaniu do konkurencji mają bardzo korzystne ceny, dodatkowo sprawnie realizują zlecone zamówienia. Najlepiej zrobisz, jak sama sprawdzisz i wybierzesz coś odpowiedniego do Twoich potrzeb.

Zgłoś 19.08.15 [13:17] Evkka

Skoro zbyt wilgotne powietrze stanowi problem to nie ma co czekać. Jeżeli ta kwestia pozostanie bez reakcji to skutki mogą być opłakane. Osuszacz to bardzo dobry pomysł, tym bardziej, że te współczesne urządzenia działają w sposób bardzo dyskretny i nie są zbyt głośne podczas pracy. Tylko trzeba dopasować parametry techniczne do powierzchni, w obrębie której będzie pracował.

Zgłoś 16.02.18 [12:01] gość

Grunt to wybrać ten najlepszy osuszacz powietrza który posłuży nam przez lata, takie artykuły do domu taniej znajdziecie na aukcjach CzasOkazji.pl

Zgłoś 09.04.18 [08:32] gość

Raczej nie powinno być to żadnym problemem, jaki budżet posiadasz? Zerknij do sklepów internetowych gdzie teraz masz szereg ciekawych promocji.
www.Gaz-but.pl