Przepisy kulinarne Gotujemy z o2.pl

Świąteczne dekoracje

Jak zazwyczaj dekorujecie stół w Święta? Używacie jakiejś specjalnej zastawy, serwetek, świeczek? W tym roku po raz pierwszy organizuję Święta i chcę, żeby wyszły zjawiskowo usmiech.gif

Zgłoś 31.12.16 [14:25] MagdaKaspi

Odpowiedzi

Zgłoś 30.11.16 [10:52] Eliza

Ja mam w tym roku na świeta specjalną zastawę, nie jakąś mikołajkową, tylko klasyczną białą.Takie kolory zawsze się sprawdzają i można je kupić w miarę tanio. Ja kupiłam w Polo i jeszcze zniżka była z Polokartą, więc warto poszukać. Dodatkowo u mnie zawsze jest stroik ze świeżej choinki, świeczki i takie małe czekoladowe mikołajki dla każdego z gości.

Zgłoś 08.12.16 [07:57] dermine

U mnie równiez nie ma świątecznego kiczu. Nie kupuję zastawy od razu specjalnie na świeta. Wyjmuję elegancką porcelanową zastawę na takie właśnie okazje.
Lubimy sobie jednak zaszaleć jeśli chodzi o świąteczne drzewko. Pieczemy razem z dziećmi pierniczki , ktore potem ozdabiamy oraz wieszamy na choinkę.
Przepis jest banalnie prosty:
https://www.przepisy.pl/magazyn/swieta-ze-sma kiem/pierniczki-na-choinke
Jest na tej stronie.

Zgłoś 22.12.16 [16:08] Magdagron86

Ja świąteczne dekoracje mam już skompletowane. Całe szczęście usmiech.gif Jutro się biorę za pieczenie. Właśnie dzisiaj odebrałam zamówienie ze sklep.savpol.pl i zabieram się za moje małe dzieła sztuki usmiech.gif Zajrzyjcie sobie na tę stronkę, bo można naprawdę fajne ozdóbki do ciast i polewy kupić. Mają ogromny wybór!

Zgłoś 27.12.16 [11:24] Madlenka

@Magdagron86 skorzystałam z Twojej podpowiedzi usmiech.gif Nie kupiłam akurat świątecznych ozdób bo za późno zajrzałam do sklepu Savpol, ale udało mi się znaleźć kilka uroczych ozdób do tortu na Sylwestra usmiech.gif Dzięki!!! usmiech.gif

Zgłoś 31.12.16 [14:25] fajatejkmihaja

W tym roku kupowałam na prawdę dużo rzeczy do pieczenia przed świętami. I powiem tak: dekoracje, rzeczy specjalistyczne to tylko przez internet z jakims tam wyprzedzeniem. A składniki - jaja, cukier, mleko to supermarket + karta lojalnościowa.