Przepisy kulinarne Gotujemy z o2.pl

Trafiony sprzęt do kuchni

Będę niedługo przeprowadzać się do własnego mieszkania i myślę o tym, co jest najpotrzebniejsze w kuchni. Mam na myśli różnego rodzaju sprzęty, roboty itp., które naprawdę przydają się w kuchni. Jakie byście wymienili?

Zgłoś 09.04.18 [08:17] Zinu

Odpowiedzi

Zgłoś 19.09.17 [15:23] Drima

Dla mnie sprzętem, bez którego kuchnia nie może istnieć, jest automatyczny ekspres do kawy http://www.krups.com.pl/ Najlepiej taki jak ten. Kocham kawę i w mojej kuchni nie mogło zabraknąć ekspresu. Reszta może nie istnieć oczko.gif

Zgłoś 27.10.17 [14:00] gość

Akurat jeżeli chodzi o sprzęt do kuchni to ja bazuję głównie na dobrych sklepach internetowych jak All4gastro.pl gdzie często zamawiam, Mam pewność co do wysokiej jakości i niższej ceny.

Zgłoś 15.11.17 [19:30] kaswin

hej

Zgłoś 16.11.17 [12:25] crommer

Nie wiem jaka jest Twoja kuchnia. Jakbyś tutaj wstawił zdjęcia to łatwiej byłoby Ci doradzić na co się zdecydować. Jesli sprzęty agd są dobre to nie wiem czy jest konieczność je wymieniać ( szczególnie, że nie jest to mały koszt). Tak samo z meblami.Czasami warto jest zastanowić się nad odmalowaniem. Nie jest to duży koszt, a kuchnia nabiera zupełnie innego wyglądu.
Jesli szukałbyś jakiegoś konkretnego zlewozmywaka to daję namiary na sklep, w którym ostatnio zamawialismy nowy do naszej kuchni:
https://deante.pl/pl/Zlewozmywaki-Stalowe
Maja dobre promocje na stalowe zlewozmywaki.

Zgłoś 20.11.17 [13:30] gość

Trafiony sprzęt do kuchni to również dobra kawiarka do zaparzania świeżej, aromatycznej kawy, akurat ja kupowałam ja na Brand-Store.pl

Zgłoś 07.12.17 [20:02] gość1234

najwazniejsza jest lodowka! i to taka ktora bedzie sluzyc na lata, dlatego fajnie wziac jakas zaufanej firmy np liebherr. maja szeroki wybor, ja przed latami kupilem taka lodowke z zamrazarka ktora jest wbudowywana. szyk i styl, nie do zajechania, polecam.

Zgłoś 21.12.17 [19:16] Nektarynka00

Myślę, że nie do łatwych wyborów można zaliczyć dobór odpowiedniego sprzętu do kuchni. Ja ostatnio korzystałam z różnych porad w Internecie. Nawet znalazłam świetny artykuł odnośnie lodówek pod zabudowę https://www.bomi.pl/ranking-lodowek-do-zabudo wy-top-10-najlepszych-modeli/ . Myślę, że jeżeli ktoś jest na etapie szukania odpowiedniego sprzętu dla siebie warto tam zjeżać.

Zgłoś 09.04.18 [08:17] gość

Akurat jeżeli chodzi o trafiony sprzęt do kuchni to uważam, że nie warto na nim oszczędzać i polecam wybrać zarówno sprzęt AGD jak i akcesoria związane z butlą gazową z wyższej półki, zerknijcie nawww.Gaz-but.pl